Geralt w wannie czy abominacja w cieście? Wiedźmin pojawił się w programie o gotowaniu

Wiedźmin w wannie jako ciasto w programie o gotowaniu
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Seriale

Wiedźmin słynie z wielu rzeczy, ale jedną z nich niezaprzeczalnie jest Geralt w wannie. Uczestnicy show o gotowaniu musieli zmierzyć się z trudnym zadaniem.

Nailed It jest jednym z chyba najlepszych obecnie programów o gotowaniu. I tak, wiem co myślicie – po co w ogóle o tym piszemy? Otóż w jednym ze specjalnym Halloweenowych odcinków uczestnicy musieli odtworzyć scenę znaną chyba każdemu graczowi i maniakowi seriali. Chodzi o wizerunek Geralta w wannie.

Wiedźmin upamiętniony jako katastrofalne ciasto

Jest to swoisty mem i dość popularny screen z trzeciej części serii gier. Swojego odpowiednika doczekał się również w serialu Netfliksa. W specjalnym odcinku na Halloween uczestnicy Nailed It zostali poproszeni o odtworzenie w formie tortów niektórych scen z seriali Netfliksa. Jedną z nich było ujęcie Geralta biorącego kąpiel w wannie. I, jak zapewne się domyślacie, efekt może przerazić.

Nie chcę tu jednak nikogo obrażać, bo sama idea Nailed It oparta jest na zwykłych ludziach “z ulicy”, którzy po raz pierwszy próbują swoich sił w iście specjalistycznym piekarskim pojedynku. Jak na pierwszy raz, wielu z uczestników i tak zaskakująco dobrze radzi sobie z niektórymi zadaniami. Ba, sam w życiu nie odtworzyłbym Geralta w wannie, nawet jeśli bardzo bym chciał. A nawet jeśli, raczej nie poradziłbym sobie lepiej, niż uczestnicy show. Dlatego gratuluję, ale z drugiej strony… trochę boję się patrzeć na efekty ich prac.

Jednym z najstraszniejszych ciast jest z pewnością pół-łysy Geralt biorący kąpiel w… gałkach ocznych? No tak, to w sumie łowca potworów, także może i na logikę oczy w wodzie nie przeszkadzałaby mu aż tak. Inne ciasto przedstawia zdumiewająco realistycznego wiedźmina, ale jego błotna kąpiel wypełniona jest chyba wężami albo czymś innym, choć mam nadzieję, że w istocie są to węże.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie