Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial Wiedźmin Netflix doczeka się własnych figurek

Figurki z serii Wiedźmin mogą zyskać wielu sympatyków.

Firma McFarlane Toys, tworząca przedmioty kolekcjonerskie dla graczy, planuje wydać w 2021 zabawki, oparte o serial Witcher. Dzięki temu fani będą mogli być blisko swoich ulubionych bohaterów, nawet po wyłączeniu TV.

To, że amerykańskie przedsiębiorstwo wie co robi, udowadnia zdjęcie Geralta, zaprezentowane w mediach społecznościowych. Figurka mierzy 12 cali wysokości (30,5 cm), a przywiązanie do detali powinno ukontentować największych malkontentów. Pięknie prezentuje się zarówno zbroja Białego Wielka, jak i medalion zawieszony na jego szyi. Koszt Zabójcy Potworów ustalono na 39,99 $ czyli około 150 złotych. Jeszcze w tym roku powinna ukazać się na rynku.

The Witcher

Zabawka o której mowa, została stworzona w oparciu o grę. Wygląd figurek, które bazują na wyglądzie postaci z serialu nie został jeszcze ujawniony. Spodziewać się można jednak podobizn Rzeźnika z Blaviken, Yennefer i Triss. Premiera produktu ma odbyć się w 2021 roku.

width="340"
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się