Wiedźmin w Elden Ring. Gracz przygotował build rodem z Dzikiego Gonu

Wiedźmin w świecie Elden Ring
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Gry From Software dają graczom sporo swobody w kreowaniu swojej postaci. Fan gier z serii Wiedźmin postanowił stworzyć swojego Geralta w Elden Ring.

Gracz wyposażył swojego siwowłosego bohatera w dwa miecze i zbroję przypominającą tę z gier CD Projekt RED tak bardzo, jak tylko było to możliwe. Ekwipunek Wiedźmina przemierzającego Ziemie Pomiędzy nie mógł też obyć się bez eliksirów, bomb, kuszy oraz olejów, które pomagają łowcy potworów w walce z wielkimi monstrami. Szkoda tylko, że Płotka ma rogi, ale pozbycie się ich wymagałoby użycia modyfikacji.

Co ciekawe, autor nietypowego pomysłu pokusił się nawet o odtworzenie wiedźmińskich znaków. Wykorzystał do tego obecne w grze zaklęcia, które choć nie są dosłownymi kopiami zdolności Geralta, przynajmniej pod względem działania przypominają odpowiedniki z książek oraz gier.

Stworzenie Wiedźmina w Elden Ring z całą pewnością wymagało wielu godzin pracy. Znalezienie odpowiednich przedmiotów oraz wybranie zaklęć to czasochłonne zajęcie – nie tylko pod względem samego szukania przedmiotów bezpośrednio w grze, ale też ze wzrokiem wlepionym w fanowską wiki Elden Ring.

Poniżej możecie zobaczyć, jak wiedźmiński build sprawdza się w akcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie