Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo plus karty do Gwinta

GOG ponownie oferuje grę Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo. Co trzeba zrobić, by zgarnąć kultowy tytuł polskiego studia? Sprawa jest banalnie prosta.

Zanim powiecie ale to już było, my powiemy… że to już było, lecz teraz jest jeszcze raz. Platforma GOG nie od dzisiaj proponuje za darmo Wiedźmin Edycja Rozszerzona, lecz promocja nie jest aktywna cały czas. Teraz oferta znowu została odpalona, zatem kto chce dołączyć do swojej biblioteki pierwszego Wiedźmina, proszę bardzo.

Wiedźmin Edycja Rozszerzona do pobrania za darmo

Aby otrzymać grę za free, należy spełnić kilka banalnie prostych warunków. Po pierwsze, musimy mieć zarejestrowane konto na Gog.com, po drugie – posiadać darmową grę Gwint w swojej bibliotece. Po trzecie – należy zapisać się do newslettera Gog.com. I to w zasadzie wszystko.

Wiedźmin za darmo to nie wszystko, ponieważ zgarniemy również za darmo beczkę z kartami do Gwinta. Chętni na prezenty? Grę i beczkę odbierzecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się