Ciri z Wiedźmina i pięknie wykonana sesja zdjęciowa

Wiedzmin-ciri-cosplay
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wiedźmin to nie tylko Geralt, lecz równie barwna postać Ciri. Dziecko Niespodzianka jest na tyle ważna, że będzie nawet główną bohaterką w nowym sezonie serialu Netflixa. Dziewczyna wciąż “żyje” również w świecie cosplay’u.

Jeśli słyszysz hasło Wiedźmin, to obok Geralta najszybciej wymienisz chyba właśnie Ciri. Można powiedzieć, że bez niej nie byłoby całej akcji z Dzikim Gonem oraz wojen, które trawią ten fantastyczny świat wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego. Losy dziewczyny są na tyle ciekawe, że nawet Netflix zdecydował, że w czwartym sezonie serialu Ciri wygryzie Geralta, jeśli chodzi o postać pierwszoplanową.

Ciri to również jedna z pierwszoplanowych postaci w świecie wiedźmińskiego cosplay’u. Jeśli już mamy jakieś nowe sesje zdjęciowe powiązane z marką, to albo dotyczą one Białego Wilka, albo właśnie Ciri, Triss lub Yennefer. Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam kilka nowych zdjęć Dziecka Niespodzianki, w wykonaniu modelki posługującej się pseudonimem Torie.

Zatem poniżej możecie rozkoszować oczy nowymi fotkami. Kto chce natomiast zobaczyć Torie w innych wcieleniach, niech zajrzy na oficjalny profil dziewczyny choćby na Instagramie.

Torie nie można odmówić dwóch rzeczy – pięknie wykonanych strojów oraz wdzięku. Dziewczyna wypadła w roli Ciri naprawdę świetnie i widać, że podchodzi do swojej pracy profesjonalnie.

Wiedźmin i nowy cosplay Ciri [7 zdjęć]

Kolejne zdjęcia z Ciri na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie