Wiedźmina 3 i trzy inne gry ogracie za darmo na Xboksach

Wiedźmin 3 i 3 inne gry do ogrania za darmo na konsolach Xbox
Newsy Xbox Series XOne

Wiedźmin 3 przewodzi czterem kolejnym tytułom, które posiadacze konsol Xbox będą mogli przetestować przez najbliższe dni za darmo.

Oferta Free Play Days raczej nigdy nie była czymś szczególnie zaskakującym czy też wartym uwagi. Jasne, jeżeli ktoś akurat nie miał żadnych planów i najbliższy weekend wolał posiedzieć w domu przed konsolą, była to świetna dla niego oferta. To zawsze opcja na przetestowanie paru gier za darmo, bez potrzeby ich kupowania. Często jednak są to produkcje raczej niszowe lub też nieco starsze.

Tym razem jest niejako podobnie, bo mowa o Wiedźminie 3, który ma już przecież ponad 8 lat! Tylko czy aby na pewno polski “wiesiek” aż tak się zestarzał? Nie za bardzo, bo to wciąż popularna i uwielbiana produkcja, w którą zapewne grał każdy. Jeżeli akurat tak się zdarzyło, iż tytuł ten Was ominął (albo po prostu chcecie sprawdzić jego wersję na Xbox) polecam zainteresowanie się aktualną ofertą Free Play Days.

Nowe Free Play Days na Xbox:

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna
  • Meet Your Maker
  • PGA Tour 2K23
  • TramSim: Console Edition

Na szczególną uwagę zasługuje również Meet Your Maker, który niedawno był dostępny w PS Plusie! To nowa pozycja od twórców Dead by Daylight, czyli ludzi, którzy znają się na rzeczy, jeżeli chodzi o sieciowe tytuły PvP. Tym razem jednak trafimy nie do świata rodem z horrorów, a do postapokaliptycznego pustkowia. Będziemy budować naszą bazę, w której ukryjemy cenny surowiec tak, aby żaden inny gracz nie mógł go ukraść. Naszym zadaniem jest więc rozwijanie bazy i robienie najazdów na placówki innych graczy. Zdecydowanie warto, bo to jedna z tych przeoczonych perełek, które potrafią uzależnić.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie