Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – wampir Geralt dzięki nowym modom

Wiedźmin 3 pęka w szwach od barwnych bohaterów i wszelakiej maści potworów oraz demonów. W dodatku Krew i Wiono Geralt spotyka na swojej drodze również wampiry. Jeden z moderów wpadł na pomysł, by sam Biały Wilk upodobnił się nieco do tych krwiopijców.

Wiedźmin 3: Krew i Wino to powrót znanego już wcześniej Emiela Regisa oraz pierwszy występ Dettlaffa van der Ereteina. Obie postacie są wampirami wyższymi, a o tym, jaka jest ich rola we wspomnianym dodatku, wolimy nie wspominać, by nie psuć zabawy osobom, które dopiero mają zamiar sięgnąć po DLC.

Wiedźmin 3 mody – Geralt jak wampir

Jeden z polskich moderów – skrywający się za pseudonimem Tomsztyl – widocznie upodobał sobie krwiopijców, ponieważ stworzył w ostatnim czasie dwa mody, które mają upodobnić wizualnie Geralta do wampirów.

Pierwszy mod nosi nazwę Geralt has Dettlaff’s head i jak łatwo się domyślić, Biały Wilk otrzymuje wraz z nim facjatę przypominającą Dettlaffa. Jest to mod który został stworzony na podstawie twarzy Dettlaffa .Geralt przejmuje karnacje oczy i czarne włosy. Mod jest kompatybilny z podstawą gry jak i dodatkami. Została dodana blizna, golenie, zarost i tatuaż – zaznacza autor modyfikacji.

Drugi mod to Red Geralt Eye Vampire i jest on stworzony na podstawie oczu Regisa. Geralt przejmuje czerwone oczy „Vampierze”. Mod jest zgodny z podstawami gry i dodatkami – podkreśla moder.

Mody występują jeszcze w wersji beta i są osobnymi programikami, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by zainstalować je jednocześnie. Instalacja jest banalnie prosta: W plikach The Witcher 3 utwórz folder Mods i wklej pobrany plik z modem.

Mody do Wiedźmina 3 – Geralt – wampir – screeny

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%