Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 vs prawdziwe miejsca w Polsce. Zobaczcie inspiracje CD Projekt RED

Choć od premiery gry Wiedźmin 3 minęły lata, nadal jest to temat popularny i obecny w branżowych mediach. Społeczność zajmuje się modami do gry, a postacie z Wiedźmina żyją m.in. w licznych i świetnych cosplay’ach. Dzisiaj mamy jednak inny argument, by ponownie powrócić do gry od CD Projekt RED.

Świat, który przemierza Geralt w grze Wiedźmin 3 Dziki Gon oraz dodatkach, jest naprawdę ogromny i zróżnicowany. YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1, który jest wielkim fanem produkcji z Białym Wilkiem oraz prozy Andrzeja Sapkowskiego, postanowił uraczyć nas porównaniem The Witcher 3 Game vs Real Life Locations Comparison.

Poniższy materiał pokazuje lokacje z Wiedźmina 3 zestawiając je z prawdziwymi miejscami na terenie Polski. Możemy zatem spojrzeć na niektóre inspiracje, jakimi kierowali się deweloperzy z CD Projekt RED.

Filmik przedstawia gród w Biskupinie, wielki młyn oraz zabudowania ze skansenu w Maurzycach oraz Mysią Wieżę z Kruszwicy, z którą związanych jest klika legend (np. o Królu Popielu).

Zapraszamy do oglądania i dajcie znać, jakie jeszcze inne miejscówki z Wiedźmina 3 można znaleźć w prawdziwym świecie na terenie Polski.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%