Wiedźmin 3 – Toussaint niezwykle realne po zmianach fana

Zerknijcie na nowego moda do gry Wiedźmin 3, który zajmuje się zmianą klimatu w Toussaint.

Soulcalibur 6 + koszulka z Wiedźminem w niezłej cenie na PC, PS4 i Xbox One

Dodatek Wiedźmin 3: Krew i Wino zabiera nas do regionu Toussaint, który bardzo różni się od pozostałych lokacji w grze. Zamiast mroku, wszędzie bajkowo i kolorowo. Niektórym graczom przeszkadzało jednak zbytnie nasycenie kolorystyki żółta barwą i tak rozpoczęło się naprawianie Toussaint. Wiele modów już tego próbowało, a poniższy jeszcze raz podchodzi do tematu. Prezentujemy go dlatego, ponieważ tym razem wypadło to naprawdę nieźle.

Wiedźmin 3 – Toussaint bardziej prawdziwe

Moder posługujący się pseudonimem DaftPope przedstawia swój projekt Poppy Toussaint – Crisp and Green Reshade. Ilość detali, które tworzą śródziemnomorską okolicę Toussaint, jest zadziwiająca. Sceneria jest wspaniała i daleka od czystej fantazji, dając nam prawdziwą południowoeuropejską atmosferę podczas upalnych letnich miesięcy. Kolor żółty jest jednak przytłaczający. To jest moja próba zlikwidowania żółtego filtra i głębokiego żółtego nasycenia, które przesiąkło każdy aspekt tego regionu – pisze autor moda. Oto efekty pracy:

Kto chce wybrać się do Toussaint wyglądającego jak na przedstawionych materiałach, niech zajrzy w to miejsce, gdzie opisano sposób instalacji moda oraz zamieszczono plik do pobrania.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.