Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 to najbardziej wyczekiwana gra roku 2015

Nasza rodzima produkcja zajęła pierwsze miejsce w rankingu popularnego magazynu.

Game Informer to jeden z najbardziej uznanych magazynów o grach na świecie. Według jego redaktorów, to właśnie Wiedźmin 3: Dziki Gon jest produkcją, którą gracze powinni się w szczególności zainteresować w przyszłym roku. Wyprzedził on między innymi takie gry jak Uncharted 4: A Thief’s End, czy Halo 5. Zresztą ta druga, nawet nie zakwalifikowało się do pierwszej dziesiątki. Jak redaktorzy Game Informera argumentowali swoją decyzję?

Przede wszystkim świetnie w Wiedźminie 3 zapowiada się fabuła, jak zwykle pełna intryg. Do tego interesująco wygląda system walki, a także bardzo rozbudowany świat do eksploracji.

Niestety na zakup tej produkcji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Premiera Wiedźmina 3: Dziki Gon nastąpi dopiero 24 lutego.

Poniżej przedstawiamy listę najbardziej wyczekiwanych gier według magazynu Game Informer.

  1. Wiedźmin 3: Dziki Gon
  2. No Man’s Sky
  3. Uncharted 4: A Thief’s End
  4. Batman: Arkham Knight
  5. Evolve
  6. Rise of the Tomb Raider
  7. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  8. The Legend of Zelda
  9. Bloodborne
  10. Xenoblade Chronicles X
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się