Wiedźmin 3 – świąteczny konkurs. Do wygrania miecz Geralta!

Geralt i drużyna potrzebują ciepłych ubrań, żeby przetrwać skelligijską zimę – pisze CD Projekt RED, zachęcając do zabawy.

Polskie studio wraz z Nexus Mods organizują świąteczną zabawę, która skierowana jest do osób, potrafiących tworzyć modyfikacje.


Zadanie jest proste! Zaprojektujcie dla dowolnej postaci z gry świąteczny element lub kompletny rynsztunek! Może to być dosłownie wszystko – przepiękna zbroja dla Geralta, czapka mikołaja dla Jaśka lub czekoladowe mikołaje dla Nekkerów! Gdy już stworzycie swój mod, dodajcie go na stronie Nexus Mods, razem z tagiem “Witcher Mod Contest” w zakładce “file admin” i skontaktujcie się z nami – czytamy na wiedźmińskim forum.

Wspomniany kontakt powinien nastąpić przez specjalny formularz, który znajdziecie wraz z regulaminem konkursu w tym miejscu. Swoje prace można zgłaszać do 5 stycznia 2016, do godziny 16:00 czasu polskiego.

Na koniec najważniejsze. Zwycięzca może być tylko jeden, a nagroda jest naprawdę porządna – wiedźmiński miecz, który możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu!

Wiedźmin 3: Dziki Gon - konkurs
Wiedźmin 3: Dziki Gon – konkurs

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

73 Shares
Share73
+1
Tweet