Ciri i Geralt na koniu w serialu Wiedźmin

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Dziki Gon z 3. sezonu na grafikach koncepcyjnych. Zobaczcie zbroje elfickich wojowników

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne z nadchodzącego 3. sezonu serialu Wiedźmin. Zobaczcie, jak może prezentować się Dziki Gon.

O tym, że Dziki Gon wreszcie zagości na dłużej w serialu, wiadomo już od dawna. Drobna zapowiedź pojawiła się już w 2. odsłonie, w pewnym momencie mogliśmy nawet rzucić okiem na to, jak prezentują się z bliska zbroje elfickich wojowników. Niedawno pokazano je natomiast na kilku grafikach koncepcyjnych, na których możemy przyjrzeć się szczegółom poszczególnych strojów. Trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę imponująco; choć oczywiście ich ostateczny wizerunek może się jeszcze zmienić. Nie wiadomo bowiem, jak będą się prezentować gotowe kostiumy przeznaczone dla aktorów na planie.

Jak na razie Dziki Gon prezentuje się doskonale. Zobaczcie sami wybór grafik koncepcyjnych z 3. sezonu serialu Wiedźmin:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%