Wiedźmin 3: Serca z Kamienia – poziom w NG+, opcja pre-load i kolejne DLC

Zapraszamy na dawkę nowinek dotyczących DLC Serca z Kamienia. W galerii sporo screenów z dodatku.

Worek z prezentami został rozwiązany, można powiedzieć. Niedawno mieliśmy pierwsze wrażenia z rozgrywki w Wiedźmin 3: Serca z Kamienia, a teraz przyszła pora na masę screenów w jakości 1080p oraz garść ciekawostek, które pojawiły się na wiedźmińskim forum. Galeria tradycyjnie na końcu newsa, a przed nią trochę do poczytania. Zatem lecimy z koksem!


Jeden z fanów dopytuje Marcina Momota: Jesteś w stanie powiedzieć, jaki jest sugerowany poziom postaci, by zacząć dodatek grając w trybie NG+? Przypominamy, że grając normalnie, musimy mieć co najmniej 30 poziom, natomiast, jak się okazuje, przy New Game Plus trzeba będzie posiadać naprawdę dopakować Geralta. Marcin Momot odpowiada na zadane pytanie: Jeśli chodzi o Serca z Kamienia to zanosi się, że będzie to 60+.

Jak wiemy, dodatek Serca z Kamienia – nawet kupiony w wersji pudełkowej – trzeba będzie ściągnąć z sieci. W pudełeczku znajdziemy bowiem nie płytkę, lecz jedynie klucz na pobranie produktu. W takim przypadku przydałaby się opcja pre-load, żeby zacząć zabawę bez zbędnej zwłoki. Tutaj musimy Waz zmartwić. – Sam dodatek nie będzie miał takiej opcji – zdradził Marcin Momot. Zatem 13 października czeka nas pobieranie.

Przedstawiciel CD Projekt RED zapewnił również, że DLC Serca z Kamienia to dopiero przedsmak przed kolejnym dodatkiem, który otrzymał nazwę Krew i Wino. – Pomyślcie teraz, że skoro tyle dobra i nowinek udało się upchnąć w mniejszym rozszerzeniu, to co nas czeka w kolejnym – pisze jeden z graczy zaskoczony tym, co zobaczył na dzisiejszych materiałach dotyczących pierwszego DLC. Więc co później? – Dużo, dużo więcej – pisze krótko Marcin Momot. Póki co wiadomo, że Krew i Wino zaoferuje nam około 20 godzin zabawy, podczas gdy przy Serca z Kamienia mamy spędzić około 10 godzinek.

Drugie DLC zostało zaplanowane na przyszły, lecz konkretna data premiery nie została jeszcze podana. Fani oczywiście już o nią rozpytują. Marcin Momot na to: Jeszcze nawet pierwszy nie wyszedł… Dajmy zatem na razie spokój z Krew i Wino i delektujmy się nadchodzącym DLC Serca z Kamienia! Zapraszamy na screeny.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

23 Shares
Share23
+1
Tweet