Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – seksowny i niesamowity cosplay Ciri w Cyberpunk 2077

Jeśli przeszliście grę Wiedźmin 3 od CD Projekt RED, powinniście pamiętać scenę, w której Dziecko Niespodzianka wspomina o wizycie w futurystycznym świecie. Temat podchwyciła jedna z cosplay’erek, a efekt jest naprawdę świetny. Taką Ciri chcielibyśmy w Cyberpunk 2077!

Irine Meier, cosplayerka z Rosji, prezentuje swoją wizję na cyberpunkową Ciri. Pomysł na kreację wziął się z samej gry Wiedźmin 3 Dziki Gon – byliśmy tam świadkami (SPOILER!) rozmowy Ciri i Geralta przy kominku, podczas której dziewczyna opowiadała Białemu Wilkowi o jednym ze światów, w którym się znalazła. 

– Ludzie stamtąd mieli w głowach metal, a wojny prowadzili na odległość, przy pomocy czegoś w rodzaju megaskopów. No i nikt nie jeździł konno, za to każdy miał mały statek powietrzny – relacjonowała Ciri. Geralt skwitował jej wypowiedź z niedowierzaniem: Ciri… Nie zgrywaj się.

Choć nie padło wprost, że chodzi o Night City, czyli główną metropolię z Cyberpunk 2077, nawiązanie jest jasne jak słońce.

Niestety nie ma dużych szans, by Ciri wystąpiła gościnnie w Cyberpunk 2077, o czym możecie przeczytać pod galerią.

Wiedźmin 3 – Cyberpunk – Ciri – cosplay

Spotkamy Ciri w Cyberpunk 2077? Adam Badowski i Marcin Iwiński odpowiadają

Podczas targów E3 2018 serwis Polygon miał przyjemność porozmawiać z Adamem Badowskim i Marcinem Iwińskim. Oto fragment rozmowy, jaka miała wówczas miejsce:

W końcu musiało paść pytanie: Więc, gracze powinni spodziewać się, że wpadną w Cyberpunk 2077 na Ciri? 

O Jezu… – zareagował szef studia chowając twarz w dłoniach. Marcin Iwiński na to z dyskretnym uśmiechem: To Twoje ulubione pytanie!

Nienawidzę tego pytania – odparł Badowski.

Adam Badowski chciałby, aby pośrednie wspomnienie o wizycie Ciri w Night City na tym się skończyło. Szef studia CD Projekt RED nie chce realizować takiego pomysłu w Cyberpunk 2077.

– To nie jest Kingdom Hearts. Nie łączymy uniwersów. Wiem, że w naszym zespole jest wiele osób, które chciałyby mieć Ciri w grze, lecz wciąż jestem temu całkowicie przeciwny – mówi Adam Badowski.

Marcin Iwiński zdaje się jednak nie przekreślać pomysłu, by zaprosić Ciri do Cyberpunk 2077. – Może zmienisz zdanie – zareagował Iwiński kładąc rękę na ramieniu Badowskiego, po czym zwracając się do dziennikarza z Polygon dodał: Jest trochę nadziei.

Fanowski trailer Cyberpunk 2077 z Ciri

Jeden z fanów stworzył swój zwiastun cyberpunkowej produkcji od CD Projekt RED. Narracja filmiku jest prowadzona przez Dziecko Niespodziankę, a w pewnym momencie widzimy wspomniane ujęcie z rozmowy przy kominku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%