CD Projekt RED składa obietnicę w sprawie gry Wiedźmin 3 na Nintendo Switch

Wiedzmin-3-Switch-patch
Newsy

Choć musimy jeszcze poczekać kilka miesięcy, Wiedźmin 3 na Nintendo Switch doczeka się kolejnych ulepszeń. CDPR daje nam przedsmak nadchodzących zmian.

Kilka godzin temu pojawił się patch 4.03 do Wiedźmin 3: Dziki Gon. To sporo naprawdę ciekawych zmian i poprawek dla PC oraz konsol PlayStation i Xbox. A co z wersją gry na Nintendo Switch? CD Projekt RED obiecuje, że pracuje juz nad ważną aktualizacją gry na „Pstryczka”.

Wiedźmin 3 i nowy patch na Nintendo Switch

Deweloper składa obietnicę wszystkim graczom, którzy przemierzają wiedźmiński świat na konsoli od Big N.

Ciężko pracujemy, by aktualizacja na Nintendo Switch ukazała się najszybciej, jak to możliwe. Mamy nadzieję, że wypuścimy ją w najbliższych miesiącach.

Czekania zatem sporo, ale już teraz CDPR daje nam przedsmak zmian.

Dotychczasowa integracja plików zapisu z chmurą Steama i GOG-a, wprowadzona w patchu 3.6, w nadchodzącej aktualizacji zostanie ulepszona, a także zastąpiona systemem postępów międzyplatformowych, który wszedł na inne platformy wraz z patchem 4.00. Chcemy w ten sposób utrzymać spójność z naszymi innymi grami oraz zapewnić wam ujednolicone doświadczenia na wszystkich platformach. Nowy system będzie wymagał posiadania konta GOG, niezależnie od platformy PC, z jakiej korzystacie.

Zatem czekamy i sam jestem ciekaw, jakie jeszcze zmiany pojawią się w Wiedźminie 3 na Nintendo Switch. Jakich oczekujesz?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie