Wiedźmin 3 otrzyma w tym tygodniu ważny hotfix

0 komentarzy

Oczekiwana przez posiadaczy PS4 poprawka nadciąga.

Studio CD Projekt RED uporało się z problemem, o którym pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Wówczas na wiedźmińskim forum pojawiła się ważna informacja na temat łatki 1.22 dla grających na Playstation 4.

Niektórzy użytkownicy PS4 zgłaszają nam, że po pobraniu uaktualnienia 1.22 stracili możliwość wchodzenia w interakcję z NPCami oraz przedmiotami związanymi z zadaniami. Chcieliśmy dać Wam znać, że pracujemy bardzo intensywnie nad rozwiązaniem tego problemu – w międzyczasie prosimy Was o cierpliwość. Jeżeli napotkacie na podobne trudności prosimy o zatrzymanie zapisów gry pochodzących z wersji 1.20. Jak tylko będziemy mieli dla Was nowe wieści, od razu się nimi podzielimy – tłumaczył Marcin Momot.

Na szczęście problem został namierzony i zmiażdżony. Marcin Momot pisze dzisiaj na Twitterze, że hotfix 1.23 zostanie wydany na PS4 jeszcze w tym tygodniu.

Czekamy i na pewno damy Wam znać, jeśli poprawka zostanie już udostępniona do pobrania.

Wiedźmin 3 - hotfix 1.23 na PS4
Wiedźmin 3 – hotfix 1.23 na PS4

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się