Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 osiągnie 19 września swój graficzny szczyt

Wiemy już, kiedy pojawi się wieloletnie zwieńczenie pracy moddera o pseudonimie Halk Hogan PL, dzięki któremu otrzymaliśmy chyba najlepszy mod na grafikę do Wiedźmina 3.

Pewnie każdy fan Wiedźmina 3, który interesuje się modami do gier, słyszał o projekcie HD Reworked Project od Halk Hogam PL. Modder dokonał czegoś niesamowitego, podmieniając niezliczoną ilość słabych i rozmazanych tekstur na odpowiedniki w wysokiej rozdzielczości, które zachwycają swoimi szczegółami. Teraz czas na zwieńczenie dzieła w postaci Wiedźmin 3 HDRP 12.0 Ultimate.

Wiedźmin 3 HDRP 12.0 Ultimate – grafika na wypasie

Modder ogłosił, że Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate ukaże się 19 września i będzie zupełnie nowym wizualnym doświadczeniem. Aby uczcić dobre wieści, otrzymaliśmy kolejny filmik porównawczy, zestawiający grę bez modów z wersją wyposażoną w Ultimate (wideo poniżej).

Gorsze wieści są takie, że… to najpewniej koniec przygody moddera z Wiedźminem 3. Według wcześniejszych słów twórcy projektu, HD Reworked Project 12.0 Ultimate będzie ostateczną wersją moda. W marcu Halk Hogan PL wspominał: Będzie to kumulacja wszystkich zdobytych doświadczenie w ciągu ostatnich 5 lat i podniesienie Wiedźmina 3 na najwyższy możliwy poziom graficzny, jaki mogę zapewnić. Myślę, że cię zaskoczę.

Liczymy jednak na to, że modder znajdzie jeszcze czas dla Geralta. W końcu po tylu latach rozstać się z Białym Wilkiem na dobre?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się