Wiedźmin 3 daje ognia. Efekty jeszcze lepsze dzięki kolejnym zmianom

Wiedźmin 3 i mody to temat rzeka, z której staramy się wyłowić dla Was najbardziej smakowite rybki. Dzisiaj prezentujemy projekt, dzięki któremu ogień w grze wygląda o wiele lepiej.

Choć poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda poprawiony ogień w grze Wiedźmin 3 na tle tego, jaki widzimy w podstawowej wersji gry, autor moda New Fires zaznacza, że screeny i tak nie oddadzą efektu pięknych płomieni. To trzeba zobaczyć na własnej grze.

Wiedźmin 3 – niech ogień zapłonie!

Jednak już na screenach widać, że ogień po zainstalowaniu moda nabiera głębi i prezentuje się o wiele ciekawiej. Hyadum, czyli twórca opisywanej modyfikacji, podkreśla, że nie zmienił wszystkich płomieni, które występują w grze, lecz na pewno zdecydowana większość uległa poprawie. Pochodnie nie były edytowane, ponieważ – zdaniem modera – wyglądają świetnie już bez modów, więc po co poprawiać coś, co i tak jest doskonałe. Bez zmian pozostawiono też np. świątynię wiecznego ognia. Choć moder zastrzega, że w niektórych miejscach mogą pojawić się błędy związane z ogniem, gracze póki co nie donoszą na forum modyfikacji, by coś miało nie grać.

Poniżej zobaczycie również porównanie gry z modem na ogień vs bez moda na filmiku od jednego z graczy, który zainstalował programik. Dodatkowo pod koniec materiału pokazano ulepszony znak Igni od tego samego modera, który pobierzecie w tym miejscu. Mod New Fires znajduje się natomiast do pobrania tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: