Wiedźmin 3 – o zbrojach w NG+, łysym Geralcie i rozdzielczości 900p na PS4

Fani gry rozpytują o szczegóły związane z trybem Nowa Gra Plus, przy okazji zahaczając o inne, trapiące ich tematy. Co na to CD Projekt RED?

Ostatnie darmowe DLC do Wiedźmina 3 zaoferuje graczom tryb Nowa Gra Plus. Wczoraj Marcin Momot sypnął szczegółami na temat rozgrywki w NG+, lecz fani tytułu zawsze znajdą szczegóły, o które jeszcze trzeba dopytać.


Jeden z dociekliwych graczy chciał np. wiedzieć, czy w trybie Nowa Gra Plus będą zbroje, które można levelować bardziej niż te, które mamy w podstawowym trybie gry. – Tak – stwierdza krótko Marcin Momot.

Inny fan Wiedźmina 3 pyta na Twitterze, czy w planach jest opcja dla PlayStation 4, która pozwoliłaby zagrać w Dziki Gon na tej platformie w rozdzielczości 900p, by uzyskać większą wydajność. Marcin Momot odpowiada, że niestety nie ma żadnych planów, by wprowadzić do Wiedźmina 3 taką możliwość.

Na koniec coś z zupełnie innej beczki. – Zróbcie łysego Geralta – prosi użytkownik Twittera. – Wątpię, by to kiedykolwiek nastąpiło – rozwiewa jego marzenia przedstawiciel polskiego studia. Łysy Geralt? Kto by chciał podpisać się pod takim pomysłem?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

56 Shares
Share56
+1
Tweet