Wiedźmin 3 – nowe funkcje oraz zmiany w DLC Krew i Wino będą “niesamowite”

CD Projekt RED podsyca ogień przed nadchodzącym dodatkiem do Dzikiego Gonu.

Drugie płatne rozszerzenie do Wiedźmina 3 – zatytułowane Krew i Wino – mamy dostać w swoje łapki gdzieś w pierwszym półroczu 2016 roku. Na razie nie znamy choćby przybliżonej daty premiery. Wiadomo jednak, że CD Projekt RED ostro pracuje nad DLC, które ma być jeszcze większe niż pierwsze, czyli Serca z Kamienia.


Fani Wiedźmina 3 coraz bardziej łakną nowych informacji na temat dodatku, lecz trzeba uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości. Marcin Momot spotkał się ostatnio z deweloperami tworzącymi Krew i Wino by przekonać się, jak przebiegają prace nad DLC. – Patrząc na te wszystkie nowe funkcje oraz zmiany zmierzające w kierunku Wiedźmina 3 wraz z rozszerzeniem Krew i Wino, nasuwa mi się jedno słowo – NIESAMOWITE – wyznał przedstawiciel polskiego studia na Twitterze.

W innym wpisie dodał, że nie może na razie podzielić się żadnymi informacjami odnośnie dodatku, lecz podczas jego tworzenia CD Projekt RED sugeruje się również informacjami zwrotnymi od fanów gry.

Jak sądzicie, jakie nowości odnośnie rozgrywki zobaczymy w DLC Krew i Wino?

Wiedźmin 3: Dziki Gon
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Konsa

    Może ulepszą craftowanie, by opłacało się handlować? Może zmienią drzewko skilli? Może coś zrobią z miksturami/granatami, by były trudniej dostępne?

110 Shares
Share110
+1
Tweet