Wiedźmin 3 – nowa lokacja do zwiedzania, przedmioty oraz postacie

Wszystko dzięki fanom Geralta.

Kto skończył Wiedźmina 3 i wycisnął z tytułu 100 procent soków, może zainstalować tzw. Devil’s Pit Mod, czyli modyfikację stworzoną przez SkacikPL. Program doczekał się kolejnej wersji, która otwiera przed nami niedostępną wcześniej lokację – jaskinię w Diablim Dole. To miejsce, które nie zostało dokończone przez dewelopera, przez co dostęp do niego jest niemożliwy przy normalnej rozgrywce w Dziki Gon (chyba że skorzystacie z odpowiednich komend konsoli).

Dzięki Devil’s Pit Mod mamy dostęp do nowej lokacji i jeśli chcecie ją zwiedzić, należy udać się na najwyższy szczyt kamieniołomu.

W jaskini spotkamy cztery postacie niezależne. To najemniczka Victora, która może zostać naszym towarzyszem czy alchemik Thaddeus. Jest również Saskia oraz Iorweth, lecz póki co nie możemy z nimi wchodzić w żadną interakcję.

Devil’s Pit Mod umożliwia również rozegranie potyczki z lustrzanym odbiciem / sobowtórem Geralta oraz dodaje do gry 19 nowych przedmiotów. Zerknijcie na poniższe materiały i zobaczcie, jak to wszystko wygląda.

Kto chce pobrać Devil’s Pit Mod, niech zajrzy na stronę nexusmods.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.