Wiedźmin 3 na Switch – CD Projekt RED pokazuje screeny z gry

Studio CD Projekt RED funduje nam wiele emocji podczas targów E3 2019 i dotyczy to nie tylko Cyberpunk 2077. Po latach, powraca Wiedźmin 3 na… Nintendo Switch. Po oficjalnym trailerze, czas na screeny.

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch zadebiutuje jeszcze w tym roku, choć dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Wersja na sprzęt od Big N powstaje we współpracy REDów ze studiem Saber Interactive. Znając ambicje polskiego studia, na pewno dostaniemy przyzwoity port, a nie poklatkową mękę.

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch – screeny

Poniżej znajdziecie oficjalne screeny z Wiedźmina 3 na Switch’a, które wyglądają naprawdę dobrze, biorąc pod uwagę ogromny świat gry oraz możliwości małej konsoli. Możemy zerknąć na Geralta w zbliżeniu oraz w balii, jest jazda konna, walka, pływanie łodzią oraz przedstawiciel Dzikiego Gonu.

Nintendo Switch otrzyma Wiedźmina 3 w Edycji Kompletnej. W jej skład wchodzą: gra Wiedźmin 3: Dziki Gon, rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, a także cała dodatkowa zawartość wydana po premierze gry. Łącznie tytuł oferuje ponad 150 godzin przygód w wiedźmińskim świecie, po raz pierwszy w wersji na konsolę przenośną.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.