Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 przywita nas klimatem z pierwszej części gry. Nowe menu

Kontynuując temat modów do gry Wiedźmin 3, polecamy Wam dzisiaj ciekawy sposób, by odpalając grę poczuć się choćby przez chwilę jak w pierwszej części serii.

W sieci wylądował kolejny warty odnotowania mod do gry Wiedźmin 3. Programik otrzymał nazwę Classic Main Menu i jak już się domyślacie, odmienia główny ekran tytułowy Dzikiego Gonu.

Wiedźmin 3 – mod na klasyczne menu

Za modyfikację odpowiada programista posługujący się pseudonimem Terg500. Jak tłumaczy, pomysł na moda przyszedł podczas słuchania oryginalnego motywu Wiedźmina na YouTube. Pomyślałem wówczas: „Jak wyglądałoby główne menu zremasterowanej wersji oryginalnej gry?”.

Celem moda jest sprawienie, aby główne menu Wiedźmina 3 wyglądało bardziej jak menu Wiedźmina 1, z nowym tłem inspirowanym pierwszą częścią gry, czcionkami i oczywiście oryginalnym motywem muzycznym.

Poniżej zobaczycie, jak sprawuje się menu Wiedźmina 3 w klasycznej odsłonie. Kto chce pobrać moda, niech zajrzy tutaj. Zwróćcie uwagę, by dobrać ściągany plik do posiadanej wersji gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%