Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – ściągnij Yennefer pończochy i ubierz Ciri w nowe suknie

Kontynuując wątek modów do gry Wiedźmin 3 prezentujemy dzisiaj małą kosmetyczną zmianę dla Yennefer oraz sporą odmianę Ciri.

Wiele osób po skończeniu Wiedźmina 3 wraz z dodatkami… jeszcze raz skończyło Wiedźmina 3 wraz z dodatkami. A jeśli komuś znudziło się przerabianie tego samego w kółko w niezmienionej postaci, powinien sięgnąć po mody. Wiedźmin 3 jest niezwykle obfity w modyfikacje, od takich zmieniających całą mechanikę gry oraz wrażenia wizualne, do małych smaczków, które potrafią docenić szczególnie najwierniejsi fani Białego Wilka. Dzisiaj mamy dla Was właśnie takie wisienki na torcie dotyczące dwóch dziewczyn z Dzikiego Gonu.

Wiedźmin 3 – mody. Stroje dla Ciri i Yenn bez pończoch

W ostatnich dniach w sieci wylądowały kolejne mody do Wiedźmina 3. Dzięki moderowi posługującemu się pseudonimem EzioMaverick otrzymaliśmy zestaw strojów dla Dziecka Niespodzianki. Teraz Ciri może ubrać się jak Anna Henrietta, Syanna, Triss czy Yennefer. Żeby skorzystać z nowych strojów, nie wystarczy pobranie moda. Jak zaznacza autor projektu, niezbędne będzie posiadanie dodatku Krew i Wino oraz darmowych DLC, które swego czasu rozdawał CD Projekt RED.

Drugi mod na dzisiaj, który stworzył YuriyKurri, ściąga z Yennefer koronkowe pończochyZdecydowałem, że wzór / faktura pończoch jest nieco zbyt rozpraszający. Usunięcie tekstury pończoch sprawia, że strój Yennefer z DLC jest bardziej seksowny i odkryty bez zbytniego eksponowania golizny – twierdzi moder i dodaje, że jeśli już ściągniemy z Yenn pończochy, to warto do kompletu ściągnąć czarodziejce szal i bardziej odsłonić ramiona korzystając z tej modyfikacji.

Poniżej znajdziecie Yenn przed i po zabiegach modujących oraz Ciri z jej nowymi sukniami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%