Wiedźmin 3 z immersyjnym oświetleniem. Fantazyjnie za dnia, realistycznie nocą

0 komentarzy

W sieci wylądował kolejny ciekawy mod do gry Wiedźmin 3, który bierze w obroty oświetlenie świata, po którym wędruje Geralt. 

Immersive Lighting to nowy mod do gry Wiedźmin 3, który w ciągu dwóch dni od udostępnienia stał się jednym z najczęściej pobieranych modów przez wiedźmińską społeczność serwisu nexusmods. Zobaczcie, dlaczego programik zdobył aż tak dużą popularność.

Wiedźmin 3 – kompleksowa zmiana oświetlenia

Autor moda – r0x – tłumaczy, że Immersive Lighting to ostateczny kształt jego długotrwałej pracy nad oświetleniem Wiedźmina 3 i został przygotowany kompleksowo dla podstawowej wersji gry oraz dwóch dodatków, czyli Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Celem projektu było uzyskanie przyjemnego efektu, nadającego nastrój fantasy w dzień i realistyczne doznania w nocy, wyeliminowanie brzydkich świateł umieszczonych w przerywniku filmowym czy rozszerzenie systemu pogodowego we wszystkich regionach – zaznacza r0x. Co z tego wyszło? Proszę bardzo:

Jeśli to, co zobaczyliście na powyższych materiałach przypadło Wam do gustu, moda Immersive Lighting pobierzecie w tym miejscu.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się