Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 za kilka dni bardzo się odmieni. Mod na grafikę na najwyższym poziomie

Już w tym tygodniu będziemy mogli pobrać mod Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate. Autor projektu przedstawia kolejne porównanie prezentujące zmiany.

Modder Halk Hogam PL udostępni 19 września nową wersję świetnego moda na grafikę do Wiedźmina 3. Mamy otrzymać kolejną ogromną porcję tekstur w wysokiej rozdzielczości, która poprawi wizualną stronę tytułu od CD Projekt RED.

Wiedźmin 3 – mod na grafikę najwyższych lotów

Mod Wiedźmin 3 HD Reworked Project to jeden z najlepszych projektów od fanów Białego Wilka, dlatego tym bardziej czekamy na wersję 12.0 Ultimate. Poniższy filmik porównuje sceny z zainstalowanym modem z wersją Wieśka bez żadnych modów. Tym razem możemy spojrzeć na to, jak zmieni się architektura osad, które odwiedza Geralt w trakcie swojej podróży.

Zmiany zawarte w wersji Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate dotkną oczywiście nie tylko strzechy i snopy siana. Mod odświeży również tekstury zwierząt, obiektów z kamienia, roślinności czy bohaterów.

Halk Hogam PL – przy okazji publikacji poniższego porównania – przekazał również ciekawe wieści dotyczące next-genowej wersji Wiedźmina 3, która została zapowiedziana na PS5, Xbox Series X i PC: Jak wiecie, Wiedźmin 3 ukaże się na następnej generacji w 2021 roku i pewnie zastanawiacie się, co z HDRP. Chcę powiedzieć, że dołożę wszelkich starań, aby moja praca nadal była ważną częścią gry Wiedźmin 3 następnej generacji. Na razie to wszystko, do zobaczenia wkrótce!

Co mogą oznaczać słowa moddera? Może chodzić o to, że Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate będzie kompatybilny z nowym wydaniem gry w wersji PC. Możliwe jednak, że Halk Hogam PL myśli również o poprawianiu next genowej edycji, jeśli uzna, że będzie to konieczne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się