Wiedźmin 3 mniej płaski. Wielki update graficzny nadciąga

Wiedźmin 3 HD Reworked Project doczeka się wkrótce wielkiej aktualizacji, która zajmie się teksturami terenu oraz skał.

Moder posługujący się pseudonimem Halk Hogan PL opublikował nową porcję screenów, które przedstawiają ulepszenia grafiki, jakie otrzyma wkrótce Wiedźmin 3.

Wiedźmin 3 – mod na grafikę. Może być jeszcze lepiej

Od lat w sieci pojawiają się mody graficzne do Wiedźmina 3, a jednym z najlepszych moderów pod tym względem jest Halk Hogan PL i jego HD Reworked Project. Modyfikacja podmieniła już niezliczoną ilość tekstur na piękne wersje w wysokiej rozdzielczości, lecz jak widać, to jeszcze nie koniec. Moder zapowiedział bowiem dużą i znaczącą aktualizację swojego projektu i właśnie do sieci wpadły kolejne screeny, które dają nam wyobrażenie o nadchodzących zmianach.

Według modera, nadchodząca wersja HD Reworked Project przyniesie ze sobą ulepszone tekstury dla wszystkich powierzchni terenu/skał (wyłączając Toussaint, ponieważ nowe tekstury dla tego obszaru zostaną wydane w kolejnej dedykowanej aktualizacji). Zmienione tekstury mają znacznie lepszą jakość i wyglądają mniej płasko niż oryginalne. Zerknijcie sami na porównanie:

Niestety nadal nie wiadomo, kiedy nowa wersja Wiedźmin 3 HD Reworked Project zostanie udostępniona do pobrania, lecz prawdopodobnie dostaniemy ja jeszcze tego lata.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.