Wiedźmin 3 ma sekrety, których jeszcze nikt nie znalazł

Oto gdzie można znaleźć niespodzianki skryte przez twórców gry. Do tej pory żaden gracz ich jeszcze nie znalazł.

Od premiery Wiedźmina 3 minęły już cztery lata, ale okazuje się, że nie wszystko gracze zdążyli odkryć. Jak twierdzi Marcin Blacha – współtwórca scenariusza Dzikiego Gonu i Cyberpunka 2077, trzecia część przygód Geralta ma ukryte pewne sekrety, które mogą stanowić spore wyzwanie. Zresztą widać, że stanowią, bowiem według Blachy, nie zostały jeszcze znalezione.

Moje ulubione easter-eggi znajdziecie w dodatku do trzeciej części Wiedźmina, Serca z kamienia. Umieściłem tam najlepsze zagadki i chciałbym, żeby ktoś je w końcu odkrył. Rzucam wyzwanie! – przekazuje scenarzysta w wywiadzie dla Papaya.Rocks.

Brzmi to zachęcają i kto wie, czy po tej wypowiedzi fani gry nie ruszą w poszukiwania. Ciekawe, co takiego twórca Wiedźmina 3 ukrył przed graczami i dlaczego do tej pory nikt nie znalazł wspomnianych easter-eggów.

Wiedźmin 3 Dziki Gon polskim fenomenem

To, że po czterech latach od premiery Wiedźmina 3 nadal jest głośno o produkcji, a gracze nie mogą znaleźć wszystkich sekretów, świadczy, że była to naprawdę ogromna gra. Nic dziwnego, że dostała dziesiątki nagród na całym świecie.

Wiedźmin 3 Dziki Gon to gra na wiele godzin, zwłaszcza jak dokupi się wspomniane rozszerzenia, które wzbogacają główny wątek o około 10 i 20 godzin rozgrywki. Ta pierwsza liczba tyczy się pierwszego rozszerzenia Serca z Kamienia, a druga Krwi i Wina.

CD Projekt RED skupia się jednak obecnie na premierze Cyberpunk 2077, więc póki co nie ma dużych szans na pokazanie nowej gry w świecie Wiedźmina. Tym bardziej, że producent zapowiedział, iż na razie kończy z przygodami Białego Wilka – przynajmniej w takiej formie do jakiej nas przyzwyczaił za sprawą Wiedźmina 3.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.