Wiedźmin 3: Krew i Wino – pamiętacie, że Toussaint pokazano przed premierą Dzikiego Gonu?

Już dawno temu mogliśmy spojrzeć na nową krainę, do której wejdziemy dopiero teraz.

Premiera DLC Krew i Wino do Wiedźmina 3 zbliża się wielkimi krokami, by 31 maja zaszczycić swoją obecnością posiadaczy PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Jak wiemy nie od dzisiaj, rozszerzenie pozwoli Geraltowi postawić stopę na całkowicie nowym terenie – bajecznej i kolorowej krainie Toussaint.

Ostatnio mogliśmy zerknąć na zwiastun, który skupiał się właśnie na przedstawieniu wspomnianego obszaru. Jednak już o wiele wcześniej mogliśmy zerknąć na wycinek Toussaint i nie chodzi nam wcale o screeny czy filmiki, pojawiające się w sieci na przestrzeni ostatnich tygodni.

Jak zauważyli niektórzy fani Wiedźmina, już w animacji Night to Remember – pokazanej jeszcze przed premierą Dzikiego Gonu – mogliśmy się na małą chwilkę przenieść do Toussaint (zerknijcie na poniższy materiał od YouTube’ra Cycu1). Pokazuje to zatem, że studio CD Projekt RED dokładnie rozplanowało wszystkie dodatki już dawno, dawno temu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • PSZ

  Co do komentarza powyżej głoszącego że Wiedźmin był grą pociętą. Chyba jest to jeden z niewielu tytułów który został tak “pocięty” że nie odczuwa się braku w fabule itp. Wystarczy sobie przypomnieć Mass Effect 2 i 3 żeby zrozumieć w czym rzecz (DLC wprowadzały często obrót fabuły o 180 stopni np: co do kulminacji powstania reapers)

  • PSZ

   Chodziło o komentarz poniżej* ;p

 • adi

  wiedzmin 3 został cwanie rozłożony na 3 części a nie że twórcy mieli już w planach te dodatki dzięki temu zarobili więcej i widać to od samego początku jak tylko wiedzmin 3 wyszedł

  • Taką teorię można przypisać producentowi każdej gry, do której pojawiają się dodatki 😉

   • adi

    no można tylko że tu non stop mam jakieś podstawy żeby tak sądzić ,,,,fakt że kolejny dodatek kupie tak samo ale troche mi się to nie podoba że gra została pocięta

    • Czy pocięta? Hmm… Spójrz na to z drugiej strony. Gdyby twórcy zdecydowali się dać zarówno pierwszy jak i drugi dodatek do podstawki, to w Wiedźmina 3 zagrałbyś dopiero teraz, bo wcześniej po prostu zespół nie miałby tyle “mocy przerobowych”, aby wykonać całość. Raczej wątpię też w teorię, że ten dodatek był już gotowy w momencie premiery podstawki. W planach owszem, ale nie gotowy.

     • adi

      nie mieli co dawać bo to było w podstawce i zostało wycięte tak jak te 16 dlc ,,,to nie zmienia faktu że gra i tak jest świetna i warto zapłacić za te dodatki ,,, każdy niech sobie myśli co chce dla mnie ewidentnie gra została rozłożona w celu większego zysku

 • rip

  🙂 nakrecajcie dalej na ta gre ! Juz nie moge się doczekać

57 Shares
Share57
+1
Tweet