Tak wyglądałby Geralt, gdyby nie był Wiedźminem

Wiedzmin
Newsy PC

W sieci pojawił się kolejny mod do gry Wiedźmin 3, który przynosi ze sobą odpowiedź na bardzo ważne pytanie. Oto Biały Wilk bez wiedźmińskiej aury.

Wiedźmin 3 otrzymał zaskakującego moda, choć nie w kategorii tych użytecznych, a raczej ciekawostkowych. Bo skoro odpalamy już Dziki Gon, to chcemy grać Wiedźminem, a nie… no właśnie. Wizerunek Geralta bez blizn, z bujnymi włosami, ludzkimi oczami i bez zarostu totalnie się odmienia. Gdyby zdjąć mu z szyi medalion szkoły wilka, chyba bym w pierwszej chwili nie odgadł, że spoglądam na Białego Wilka.

Wiedźmin… nie Wiedźmin

Opisywany mod nosi nazwę Geralt – Not longer a Witcher i odpowiada za niego fan uniwersum posługujący się pseudonimem mathewsax.

Mod odpowiada na odwieczne pytanie: „Jak wyglądałby Geralt, gdyby nie był Wiedźminem?” Całkowity brak blizn na twarzy i ciele + więcej naturalnych włosów i naturalne oczy – czytamy w zdawkowym opisie programiku. Kto chętny na taką przemianę bohatera, pobierze mod ze strony nexusmods. Jego autor podkreśla, że działa on jedynie z włączoną opcją Nvidia HairWorks.

Biały Wilk jako zwyczajny człowiek [4 screeny]

Wiedźmin 3 mod Geralt
Geralt

Pozostałe screeny na drugiej podstronie

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie