Geralt już za chwilę trafi do nowego świata. Wiedźmin 3 w popularnym MMO

Wiedźmin 3 w kolejnej grze. Geralt i spółka na nowych materiałach
Newsy PC

Geralt i spółka trafią niebawem do bardzo popularnego koreańskiego MMO Lost Ark. Smilegate pokazało nowości, jakie czekają na graczy. Wiedźmin 3 debiutuje w kolejnym uniwersum!

Smilegate RPG i Amazon Games już wcześniej zapowiadali nowy crossover w Lost Ark. Do gry trafi Geralt, ale nie tylko on, bo i natrafimy na jego kompanów!

Wiedźmin 3 w Lost Ark

W sieci pojawił się nowy zwiastun limitowanego wydarzenia łączącego ze sobą dwa, pozornie zupełnie oddzielne światy. Geralt wcześniej już trafiał do innych popularnych gier, ale tym razem przyszła pora na Lost Ark. Koreańskie MMO ma się bardzo dobrze, a nowość powinna zachęcić do gry kolejnych graczy. Choć nie do końca jestem pewien, czy zatwardziali fani wiedźmina odnajdą się w tej zupełnie innej estetyce.

Zwiastun niestety nie pokazuje wcale zbyt wiele, a przypomina materiał, który dostaliśmy już wcześniej. Niemniej można na nim zobaczyć (ponownie) Geartla, Ciri, Triss, Yennefer i Jaskra. Cała paczka dzięki portalowi wylądowała w nowym świecie, w którym czekają na nich kolejne przygody i nowości. Jakie konkretnie?

Współpracując z Geraltem, Ciri, Jaskrem, Yennefer i Triss przez serię zadań fabularnych i codziennych, jako nagrody dostępne są różne przedmioty związane z Wiedźminem. Wśród nagród za wykonanie zadania znajdziesz wiedźmińskie eliksiry, 3 piosenki z szafy grającej, nowy zestaw kart z 5 wiedźmińskimi postaciami, strukturę Twierdzy, emotikony i naklejki do selfie, a nawet tytuł!

– zachęcają twórcy (za wccftech)

W grze pojawi się ponadto zupełnie nowa wyspa. Trzeba jednak mieć odblokowaną możliwość morskiego zwiedzania krainy Arkesia dzięki wykonywaniu zadań fabularnych. Fani mogą również przygotować się na darmowe przedmioty, które będą losowane na streamach z gry na Twitchu. Wydarzenie rusza już 18 stycznia 2023 roku i potrwa do 22 lutego.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie