Geralt i spółka trafiają do popularnej gry sieciowej. Zobaczcie intrygujący zwiastun

Wiedźmin w popularnej grze MMO. Zobaczcie intrygujący zwiastun
Newsy PC

Wiedźmin Geralt, Triss, Yennefer, Jaskier i Ciri pojawili się w specjalnym zwiastunie z okazji kolaboracji CD Projekt RED oraz Lost Ark. Koreańskie MMO wkrótce otrzyma uwielbiane postacie.

Wychodzi na to, że poprzednie informacje były prawdziwe i Geralt w Lost Ark nie zaliczy już żadnych opóźnień. Jakiś czas temu twórcy tego szalenie popularnego koreańskiego MMO potwierdzili, iż nawiązali współpracę z CD Projekt RED. W jej ramach do sieciowej produkcji trafią postacie z Wiedźmina. Choć wcześniej spodziewałem się w zasadzie tylko Geralta, zabrał on ze sobą przyjaciół.

Wiedźmin w Lost Ark

W internecie pojawił się koreańsko-języczny zwiastun kolaboracji Lost Ark i Wiedźmina. Na trwającym nieco ponad minutę materiale nie tylko obejrzymy piękne pejzaże z MMO, ale również spotkamy naszych starych znajomych. W uniwersum gry wyląduje Geralt, ale również Yennefer, Triss, oraz Jaskier.

Wszystkie postacie przez chwilę ze sobą rozmawiają (wybaczcie, nie mam pojęcia, o czym mówią), aby po chwili z tajemniczego portalu wyszła jeszcze jedna postać. Ciri również znajdzie się w grze i najwyraźniej tęskniła za Geraltem, bo bardzo żywiołowo zaczynają się przytulać. Nie powiem, że budzi to moją ciekawość, ale twórcy do tej pory nie potwierdzili, o co tak naprawdę chodzi. Czy doczekamy się nowej linii fabularnej? Czy to w ramach jakiegoś wydarzenia?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już niedługo, choć najpierw dowiedzą się o tym Koreańczycy. Nowości w Lost Ark zadebiutują na dniach w ich kraju i zgaduję, że właśnie wtedy dowiemy się, czym tak naprawdę jest intrygująca współpraca.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie