Wiedźmin 3 – Edycja Gry Roku. Ważna wiadomość dla graczy zbierających osiągnięcia/trofea

Wiedźmin 3 – Edycja Gry Roku. Ważna wiadomość dla graczy zbierających osiągnięcia/trofea
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Poznaliśmy kolejną ciekawostkę na temat nadchodzącego wydania Wiedźmina 3.

Gra w edycji GOTY pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już pod koniec miesiąca, dokładnie w dniu 30 sierpnia. Po takie wydanie sięgną zapewne nie tylko nowi gracze, lecz również Ci, którzy przeszli Dziki Gon już dawno temu, lecz jeszcze raz chcą powrócić do barwnego świata, który zaserwowało nam studio CD Projekt RED. Jedna z takich osób – grająca na Xboksie One – postanowiła podpytać na Twitterze, czy rozpoczynając zabawę z Wiedźmin 3 – Edycja Gry Roku dostaniemy oddzielną listę osiągnięć, czy też może będzie ona współdzielona z tą, którą mamy w podstawowej wersji tytułu. To sprawa niezmiernie ważna dla graczy, którzy lubią zaliczyć wszystko w 100 procentach.

Marcin Momot odpowiada krótko i konkretnie: Będzie osobna lista osiągnięć. Jak dodaje w odpowiedzi na kolejne pytanie, również na PlayStation 4 dostaniemy całkowicie odseparowaną listę trofeów. Ciekawe, jak sytuacja będzie wyglądała w przypadku PC. Tego niestety jeszcze nie wiemy.

Dajcie znać, czy Waszym zdaniem oddzielne listy osiągnięć/trofeów to dobry pomysł, czy może jednak nie będzie Wam się chciało zdobywać tych samych pucharków po raz kolejny?

Wiedźmin 3 – co powiecie na taką cenę za wersję GOTY?

OTY można zamawiać w wielu sklepach internetowych, gdzie wersję PC znajdziemy już za 119 zł i z darmowym transportem, a jeśli chodzi o edycje konsolowe, chodzą one zazwyczaj po 169 zł. To naprawdę nieźle jak na tak wypakowaną edycję. Przypominamy, że znajdziecie w niej nie tylko podstawowy Dziki Gon, lecz również ekspansje Serca z kamienia oraz Krew i Wino, które wspólnie stanowią ogromną, bo aż 50-godzinną, część epickiej historii oraz całkiem nowe elementy i obszary, które powiększają świat gry o ponad jedną trzecią.

Edycja Gry Roku daje ponadto dostęp do wszystkich wydanych do tej pory dodatków, w tym do broni, zbroi, nowego trybu gry, wątków pobocznych i unikalnych kart do gry w Gwinta. Zawiera również wszystkie techniczne i wizualne uaktualnienia oraz całkiem nowy interfejs udoskonalony na podstawie opinii zgłoszonych przez członków wiedźmińskiej społeczności.

Waszym zdaniem cena takiej edycji jest na tyle kusząca, by nabyć ją pomimo posiadania normalnego wydaniaWiedźmina 3?

Wiedźmin 3 w wersji GOTY. Będzie patch? Wszystko na płytach? Co z save’ami na PS4? Oto odpowiedzi

Poznaliśmy już cenę oraz datę premiery Wiedźmina 3 w Edycji Gry Roku (GOTY), polski deweloper przedstawił również pełną zawartość nowego wydania, pokazał trailer i okładki. Czekamy zatem na więcej szczegółów, które pojawiają się w sieci.

Marcin Momot ujawnił na wiedźmińskim forum, że będzie niezbyt duży patch do pobrania w dniu premiery wersji GOTY. Jeszcze nie wiemy, co znajdzie się w aktualizacji. Pełna lista zmian ma zostać opublikowana przed pojawieniem się Edycji Gry Roku.

Dowiedzieliśmy się również, że oprócz patcha gracze nie będą musieli pobierać niczego więcej, ponieważ w pudełeczkach z Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku znajdziemy płyty z całą zawartością, a nie kody, które będą nas uprawniały do pobrania wszystkiego z sieci.

Na koniec nieco gorsza wiadomość dla osób, które rozpoczęły zabawę z Wiedźminem 3 w podstawowej wersji na PlayStation 4 i teraz będą chciały kontynuować rozgrywkę na GOTY. – Konsolowe zapisy nie będą kompatybilne między różnymi wersjami gier (GOTY vs regularne wydanie), ponieważ są one traktowane przez system jako oddzielne produkty. To jest coś, co nie zależy od nas – wyjaśnia Marcin Momot.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie