Wiedźmin 3: Dziki Gon – pomożecie Geraltowi zdobyć kolejną nagrodę?

Wiedźmin 3: Dziki Gon – pomożecie Geraltowi zdobyć kolejną nagrodę?
Newsy PC PS4 XOne

Biały Wilk nominowany, więc można głosować!

Polski deweloper przypomina, że dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino oraz studio CD Projekt RED zostały nominowane do prestiżowych nagród Golden Joysticks Awards 2016 w czterech kategoriach (Najlepsza grafika, Najlepsza narracja, Najlepszy występ w grze – Doug Cockle jako Geralt w angielskiej wersji językowej oraz Studio roku).

REDzi zachęcają do głosowania na oficjalnej stronie plebiscytu z góry dziękując za oddane głosy. To jak, przysłużycie się do kolejnych wyróżnień dla Geralta i ekipy, która stoi za powstaniem Wiedźmina 3?

Przypominamy, że od 30 sierpnia tego roku w sprzedaży znajduje się Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji GOTY, czyli kompletna edycja gry z wszystkimi wcześniejszymi dodatkami.

Wiedźmin 3 – prosty trick i gra wygląda jak produkcja indie

Użytkownicy forum Reddit odnaleźli prosty sposób, byWiedźmin 3: Dziki Gon prezentował się niczym rasowy indyk. Trick jest prosty – wystarczy odszukać w folderze gry pliczek user.ini, następnie otworzyć go notatnikiem i odnaleźć linijkę TextureMipBias, której wartość zmieniamy na ósemkę. Po zapisaniu zmian i uruchomieniuWiedźmina 3 zobaczymy naprawdę niecodzienny widok.

Opisany zabieg spowoduje, że jakość grafiki drastycznie spadnie i nie chodzi jedynie o tekstury otoczenia, lecz również postaci oraz wszelkie inne efekty. Kto wie – może ktoś dostrzeże w tym wszystkim jakiś urok i po pogra w indyczej jakości. My prezentujemy to jako ciekawostkę i zachęcamy do odwiedzenia poniższej galerii z kwadratowym Wiedźminem 3 (screeny wygrzebane w serwisie Imgur).

Podobny efekt można uzyskać również za pomocą moda do Wiedźmina 3, który nosi nazwę Ultimate Graphics Options Mod renew. Jeśli chcecie go pobrać, odsyłamy na stronę nexusmods.

Wiedźmin 3 w technologi cel-shading wyglądałby bajecznie!

Wiedźmin 3: Dziki Gon należy do jednej z najpiękniejszych gier zeszłego roku i co tu dużo ukrywać – to jedna z najlepszych produkcji RPG, z jakimi mieliśmy do czynienia. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak gra wyglądałaby w technologii cel-shading, teraz możecie to sprawdzić!

Wszystko dzięki użytkownikowi serwisu Imgur, który posługuje się nickiem jim2point0. Postanowił on przerobić kilkadziesiąt screenów z Wiedźmina 3 tak, by przypominały grafikę cel-shading. Posłużył się przy tym programem Photoshop oraz zainstalowanym w nim pluginem Topaz Simplify.

Efekt? Kapitalny i niezwykle barwny. Zapraszamy do galerii:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie