Wiedźmin 3: Dziki Gon – patch 1.08. Jest data premiery?

Poznaliśmy już listę zmian, które wprowadzi patch 1.08 do Wiedźmina 3. Teraz gracze dopytują polskiego dewelopera, kiedy to wszystko dostaniemy.

Czekacie na patch 1.08 do Wiedźmina 3? Lista zmian wygląda imponująco i cieszy fakt, że łatka poprawi również wydajność gry. Poza tym usunie błędy, które pojawiły się po ostatniej aktualizacji z numerkiem 1.07. To oczywiście nie wszystko i jeśli jeszcze nie widzieliście zestawienia poprawek, które nadejdą razem z patchem 1.08, zapraszamy do poprzedniej wiadomości.


No, to teraz pozostaje kwestia premiery nadchodzącej łatki. W przypadku 1.07 czekaliśmy około dziesięciu dni od ogłoszenia listy zmian do publikacji. W przypadku użytkowników PlayStation 4 czas ten nieco się wydłużył. Jak będzie z aktualizacją 1.08?

Jeden z graczy pyta na wiedźmińskim forum, czy jest już ustalona data wydania patcha. – Patch pojawi się najszybciej jak będzie to możliwe. Powinno nastąpić to wkrótce – odpowiada Marcin Momot.

Niech to wkrótce nadejdzie w ciągu najbliższego tygodnia. Też z niecierpliwością czekacie na patch 1.08 do Wiedźmina 3? Jak sądzicie, kiedy będzie do pobrania?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet