Wiedźmin 3: Dziki Gon – materiał z Comic Con i zabawna sytuacja z niemym Geraltem

Prezentacja CD Projekt Red nie do końca poszła zgodnie z planem.

Pod koniec lipca w San Diego zorganizowano kolejną odsłonę imprezy Comic Con (zobaczcie, co podczas niej zapowiedziano). Nie zabrakło tam również producenta Wiedźmina 3. Deweloper pokazał podczas specjalnego panelu m.in. spory gameplay z Dzikiego Gonu, ale nie obyło się bez drobnych przeszkód.


W drodze na Comic Con komputery studia CD Projekt Red uległy uszkodzeniu i okazało się, że pokazywany fragment rozgrywki został pozbawiony dźwięku.

Żeby widzowie nie musieli oglądać niemego filmu, z ratunkiem pośpieszył Doug Cockle, aktor użyczający głosu Geraltowi, który również uczestniczył w panelu. Doug odegrał mówione dialogi bohaterów na swój sposób, a fragmenty eksperymentu możecie zobaczyć poniżej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – improwizacja z Comic Con

Zastanawiacie się zapewne, kiedy zobaczymy cały gameplay Wiedźmin 3: Dziki Gon z Comic Conu, który CD Projekt Red obiecywał nam jeszcze przed rozpoczęciem imprezy.

Można się spodziewać, że skoro deweloper zaczyna powoli wypuszczać do sieci materiały z panelu, to również i zapowiadany wcześniej ponad 30-minutowy fragment rozgrywki ujrzy światło dzienne w najbliższych dniach. Na pewno go u nas zobaczycie. Póki co, zapraszamy na zapis z panelu dewelopera.

CD Projekt RED na Comic Con 2014

Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon została ustalona na 24 lutego 2015 roku. Oprócz wersji na PC zobaczymy edycje na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet