Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3: Dziki Gon – kupisz grę, dostaniesz 16 dodatków zupełnie za darmo!

CD Projekt RED postanawia nie zdzierać z graczy.

Deweloper zapowiedział dzisiaj, że każdy gracz, który kupi fizyczną lub cyfrową wersję Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma 16 DLC za darmo. Dodatki będą wypuszczane w odstępach czasowych, na przestrzeni dwóch miesięcy od wydania trzeciego Wiedźmina. Dotyczy to wszystkich platform, na które zmierza tytuł: PS4, Xbox One i PC. Przypominamy, że premierę Dzikiego Gonu zaplanowano na 24 lutego przyszłego roku.

Co będą zawierały darmowe dodatki? Pierwszy z nich ujrzy światło dzienne już 25 lutego i będzie nosił nazwę Temerski Rynsztunek. W DLC znajdziemy miecze, zbroję oraz pancerz dla konia. Dodatkowo nowe fryzury dla Geralta. Tydzień po premierze tytułu wyjdzie drugi dodatek – misja, w której Geralt będzie musiał zbadać sprawę związaną z zaginięciem górników. Oprócz tego DLC zapewni alternatywny wygląd dla Yennefer z Vengerbergu.

Jak pobrać dodatki? – Instrukcje dotyczące sposobu pobrania DLC na poszczególnych platformach zostaną podane w późniejszym czasie – czytamy na stronie CD Projekt RED.

Wiedzmin-3---16-dodatków
Świat się zmienił, rozumiemy jego biznesowe realia, ale uważamy, że to naprawdę nie musi oznaczać, że np. dodatkowy miecz czy zbroja dla konia muszą być płatne. Szczególnie, że dosłownie przed chwilą zapłaciliśmy za całkiem nową grę – pisze w liście otwartym do graczy Marcin Iwiński z CD Projekt RED.

To nasza okazja, aby pokazać graczom i branży, że można inaczej. Mamy nadzieję, że te DLC-ki dadzą Wam dodatkową radochę z gry, a zupełnie przy okazji, jeśli ktoś w branży zdecydowałby się postąpić podobnie, to na pewno się nie obrazimy – dodaje.

I co Wy na to?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się