Wiedźmin 3 dostanie Ansel jeszcze przed edycją GOTY

Fani Białego Wilka wciąż czekają na specjalne narzędzie zapowiedziane przez firmę Nvidia.

Ansel pojawiło się na rynku w połowie lipca tego roku i można je wykorzystywać póki co jedynie w Mirror’s Edge Catalyst. Cóż to takiego? Jak tłumaczy zielona ekipa, Ansel nie jest tylko nowym narzędziem pozwalającym zrobić zrzut ekrany w grze. Przecież na klawiaturze mamy od tego klawisz Print Screen. To przede wszystkim nowy rewolucyjny sposób wykonywania zrzutów ekranowych z dowolnej pozycji, ich modyfikacji przy pomocy filtrów przetwarzania końcowego (post-processing), przechwytywanie obrazów HDR oraz udostępnianie ich jako materiałów o 360-stopniowym polu widzenia do obejrzenia na smartfonie, pececie lub za pośrednictwem gogli VR. Narzędzie Ansel jest zaimplementowane w sterowniku Game Ready Driver i obsługiwane przez karty graficzne z architekturą Pascal, Maxwell oraz Kepler.


Według wcześniejszych zapowiedzi, Ansel powinien pojawić się w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon do końca lipca, lecz póki co nadal czekamy. Ile jeszcze? – Już niedługo coś w tym temacie powinno się ruszyć. I powinno być to nieco wcześniej niż edycja GOTY – zapewnia na wiedźmińskim forum Marcin Momot.

Póki co możecie zobaczyć, jakie cuda można zrobić dzięki Ansel w grze Mirror’s Edge Catalyst. Czekacie na podobną zabawę w Wiedźminie 3?

Wiedźmin 3 w wersji Game of The Year Edition

CD Projekt RED potwierdziło na początku lipca, że Wiedźmin 3: Dziki Gon – Game of The Year Edition pojawi się na rynku. Dokładna data premiery takiego wydania oraz szczegóły mamy poznać wkrótce.

Na pewno w pudełeczku GOTY znajdziemy podstawową wersję gry, wszystkie darmowe DLC oraz dwa duże rozszerzenia, czyli Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Ciekawe, czy CD Projekt RED zdecyduje się dorzucić do Game of The Year Edition coś ekstra. Byłby to świetny prezent dla fanów Geralta i niezły krok z marketingowego punktu widzenia, ponieważ mógłby skusić do kupna GOTY również osoby, które już teraz posiadają Wiedźmina 3 wraz z dodatkami.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

43 Shares
Share43
+1
Tweet