Wiedźmin 3 – DLC Krew i Wino. Jak duży będzie nowy teren?

CD Projekt RED dostarcza nam kolejnych, choć szczątkowych informacji na temat nadchodzącego rozszerzenia.

Polski deweloper nie chce jeszcze wykładać wszystkich kart na stole, więc póki co, musimy zadowolić się bardziej ogólnymi informacjami odnośnie DLC Krew i Wino. Jednym z ostatnich zdań, które podchwyciły media, było stwierdzenie, że dodatek będzie lepszy niż podstawowa wersja gry.


Teraz jeden z ludzi RED-ów, dyrektor marketingu Michał Platkow – Gilewski, nawiązuje do powyższego, tłumacząc w rozmowie z serwisem Gamespot, że dodatek Krew i Wino niekoniecznie będzie lepszy od głównej gry, lecz na pewno bardziej wyrafinowany.

– Krew i Wino jest sumą wszystkich doświadczeń  zdobytych podczas tworzenia Dzikiego Gonu, więc jest zdecydowanie bardziej wyrafinowany pod wieloma względami od podstawowej gry, lecz to nie oznacza, że może być lepszy – mówi Michał Platkow – Gilewski.

Pracownik CD Projekt RED zaznacza, że w rozszerzeniu zobaczymy wszelkiego rodzaju nowe potwory, questy oraz miejsca. Zauważa również, że nowy teren Toussaint, który przemierzymy w DLC Krew i Wino, rywalizuje rozmiarem z obszarem, po którym poruszamy się w podstawowej wersji Wiedźmina 3. Szykuje się zatem sporo nowych miejscówek, które odwiedzi Biały Wilk.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • alienwashere

    A ja mam nadzieje ze bedzie mozna jako kontynuacje grac w newgame+ bez banalnych błędów. Mam wysoki lvl i to ze przeciwnicy sa jeszcze silniejsi daje wieksza satysfakcję z kazdej walki. I mapa moglaby byc nawet wieksza od podstawki bo gra wciaga i daje duzo zabawy. Ps zeby tylko nie przesadzili bo okaze sie ze szczury w nowej lokacji beda silniejsze od samego dowodcy gonu.

  • Dodatek Krew i Wino zapowiada się nieźle 🙂 Mam nadzieję, że terenu do odkrywania będzie bardzo dużo.

287 Shares
Share287
+1
Tweet