Wiedźmin 3 – dedykowana klawiatura robi wrażenie

Jeden z fanów gry Wiedźmin 3 postanowił stworzyć idealną klawiaturę, która zapewni maksimum radości z hasania po świecie Dzikiego Gonu. Trzeba przyznać, że wyszło naprawdę nieźle.

Choć Wiedźmin 3 ma swoje lata, wciąż jest wiecznie żywy. Zazwyczaj prezentujemy najlepsze mody do Wiedźmina 3 lub wyjątkowe cosplay’e z bohaterami gry. Tym razem mamy jednak coś z zupełnie innej beczki.

Wiedźmin 3 – specjalna klawiatura do gry

Joschy Gorz wykazał się niemałą pomysłowością tworząc dedykowaną klawiaturę do gry od studia CD Projekt RED. Sprzęt posiada przyciski, które odpowiadają za określone funkcje w grze. Możemy zatem szybko wezwać Płotkę, posłużyć się wiedźmińskim znakiem czy zrobić szybki zapis stanu gry. Są klawisze odpowiedzialne za srebrny oraz stalowy miecz, eliksiry, jedzenie i inne bajery, które zobaczycie na zdjęciach poniżej. Całość została podświetlona i fajnym pomysłem jest tutaj zastosowanie różnych kolorów do podświetlenia konkretnych przycisków. Mamy również podstawkę na nadgarstki, by uprzyjemnić długie godziny spędzone w grze.

Projekt jest na tyle wyjątkowy, że doceniło go studio CD Projekt RED, wspominając o klawiaturze na oficjalnym profilu Wiedźmina w serwisie Facebook.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: