Jest magia w tej Triss Merigold. Kapitalny cosplay z gry Wiedźmin 3

Wiedzmin-3-Triss-cosplay
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Zapraszam na kolejny cosplay inspirowany grą Wiedźmin 3. Zobaczymy Triss Merigold bawiącą się ogniem, będą naturalne zdjęcia w zimowej scenerii oraz nieco pikanterii, ale ze smakiem.

Niedawno publikowaliśmy cosplay „Ciri na gorąco. Sauna, ciepła kąpiel i wyjście na mróz„. Inspirowany oczywiście grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Teraz będzie podobnie, tyle że zamiast Dziecka Niespodzianki, czeka nas spotkanie z rudowłosą czarodziejką.

Wiedźmin 3 – cosplay Triss Merigold [21 zdjęć na podstronach]

Przyznam, że wcześniej nie widziałem zdjęć cosplay’erki mi2ray2, której profil znalazłem właśnie na Instagramie. Gorąco zachęcam tam zajrzeć. A na nim piękne sesje zdjęciowe, w których dziewczyna wciela się m.in. w różne bohaterki z uniwersum Wiedźmina. Jest Triss, jest Yennefer, a nawet Sabrina Glevissig.

Dzisiaj zapraszam na szybki przegląd zdjęć z panną Merigold. Na większości fotek zobaczysz suwak, którym możesz przewijać kolejne fotki.

Kolejne zdjęcia zobaczysz na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie