Ciri na gorąco. Sauna, ciepła kąpiel i wyjście na mróz

Wiedźmin 3 ciri cosplay
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Rozrywka Xbox Series XOne

Postanowiłem przypomnieć Wam jedne z najlepszych zdjęć Ciri inspirowanych grą Wiedźmin 3. Mamy tutaj jedną modelkę i kilka sesji zdjęciowych na przestrzeni lat.

Wiedźmin 3 cosplay jeszcze raz! Tym razem przeglądając profile modelki Sladkoslava / Ilona Bugaeva na Facebooku oraz Instagramie zwróciłem uwagę na sesje zdjęciowe poświęcone Ciri. Było ich kilka, a oto kilka najlepszych fotek.

Wiedźmin 3 – Sladkoslava jako Dziecko Niespodzianka

Wspomniana modelka poświęciła sporo uwagi postaci Ciri i przyznam, że z rewelacyjnym efektem. Poniżej znajdziecie zarówno bardziej intymne fotografie, jak i takie pozwalające podziwiać pełen rynsztunek Cirilli. Gościnnie pojawia się również Geralt, w którego wciela się maul_cosplay.

Cosplay Ciri z Wiedźmina 3 – 18 zdjęć na podstronach

Więcej zdjęć na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie