Wiedźmin 3 – CD Projekt RED zapowiada piękne figurki. Zobaczcie zdjęcia

Piękna robota, a cena?

CD Projekt RED wspólnie z firmą Dark Horse prezentuje linię ekskluzywnych, wiedźmińskich produktów, które mają pojawić się w sprzedaży na jesień tego roku. Będzie tego sporo, m.in. statuetki, popiersia, figurki, rekwizyty, repliki biżuterii, naczynia, narzędzia wykorzystywane przy robieniu drinków, papeteria oraz inne produkty kolekcjonerskie. Jednak nie wszystko naraz. Na początek mamy dostać figurki. Cena za sztukę ma wynieść około 120 zł.


– Zawsze chcieliśmy przenieść bohaterów z Wiedźmina do prawdziwego świata! Fani gry wielokrotnie dopominali się o figurki Geralta, Ciri, Yen i pozostałych, a teraz, dzięki współpracy ze studiem Dark Horse, możemy spełnić ich życzenie i to za przystępną cenę. Chcemy, by fani wiedzieli, że włożyliśmy w ich stworzenie całe nasze serce i umiejętności – zaznacza Rafał Jaki z CD PROJEKT RED.

Jako pierwsi, w figurki zostaną zamienieni Geralt, Triss i Ciri, później natomiast pojawią się jeszcze Yennefer oraz Eredin.

Firma J!NX przygotowała również winylową figurkę Geralta, która będzie dostępna na rynku od lipca 2016 roku. Taka figurka Białego Wilka posiada ruchome części, odpinane miecze oraz charakterystyczną bliznę Geralta.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia nadchodzących figurek, które opublikował polski deweloper oraz portal IGN.

Źródło: CD Projekt RED

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Jakub Łastowiecki

    Eredin nawet fajny 🙂

  • wojo4wojo

    Pewnie za 100 albo 200zł za nią albo i więcej

293 Shares
Share293
+1
Tweet