Wiedźmin i Triss Merigold tańcząca we mgle. Kapitalne ujęcia

Wiedzmin-3-cosplay-Triss-we-mgle
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Rudowłosa czarodziejka w doskonałej sesji zdjęciowej. To kolejny cosplay Triss inspirowany grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, który potrafi zapaść w pamięć.

Dopiero co prezentowaliśmy doskonały i uwodzicielski cosplay Triss Merigold, gdzie jedna z modelek pokazywała nieco ciała, ale też zakładała piękną długą suknię znaną z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Teraz przeniesiemy się do poprzedniej odsłony serii. Chcemy Wam przedstawić inną dziewczynę, która również podeszła do swojego zadania profesjonalnie i efekt końcowy zasługuje na chwilę uwagi.

Wiedźmin 2 – Triss Merigold we mgle, na zdjęciach i filmiku z “produkcji” cosplay’u

Zatem pora spojrzeć, jak w roli czarodziejki wypada Alice Spiegel, która publikuje swoje prace na kanałach MightyRaccoon Cosplay. Możemy zobaczyć jej wszystkie fotki choćby na choćby na Instagramie.

Na przedstawionych zdjęciach zobaczymy ją w klasycznym stroju Triss Merigold, który doskonale znamy z gry o Wiedźminie. Oprócz efektu końcowego, modelka udostępniła również filmik, na którym widać, jak dobrze się bawi podczas sesji zdjęciowej.

Na drugiej podstronie więcej mgły i ognia z Triss Merigold. Zobacz kolejne zdjęcia.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie