Twórcy Wednesday bronią Luisa Guzmána jako Gomeza Addamsa. „Jest wytworny i romantyczny, ma wszystkie cechy postaci”

Wednesday pokaże innego Gomeza Addamsa. Twórcy wyjaśniają
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Obsadzenie Luisa Guzmána w roli Gomeza w serialu Wednesday spotkało się z krytyką widzów. Do kwestii odnieśli się showrunnerzy produkcji, Miles Millar i Alfred Gough.

W rozmowie z magazynem Vanity Fair współtwórcy serialu zaznaczyli, że za wybór aktora pasującego bardziej do komiksowego oryginału odpowiada Tim Burton – reżyser produkcji. Wyjaśnili także, iż mimo różnic w prezencji Gomez nadal pozostaje sobą:

Gough: Burton chciał, by sylwetka wyglądała bardziej jak w komiksach Charlesa Addamsa, w których Gomez jest niższy od Mortycji, w przeciwieństwie do wysokiego Raula Julii w wersji filmowej.

Millar: Jest też niezwykle wytworny i romantyczny, myślę, że ma te wszystkie klasyczne cechy Gomeza, jakie widzieliśmy już wcześniej, ale jednocześnie wnosi coś całkowicie innego”.

Rzeczywiście Luis Guzmán przedstawia zupełnie inny typ urody niż Raul Julia kojarzony z Gomezem po występach w filmach z 1991 i 1993 roku. W przypadku głowy rodziny Addamsów wzrost czy uroda to jednak nie wszystko – Gomez jest sobą ze względu na swój charakter, nie zaś wygląd, a to właśnie ta kwestia spotkała się niestety z najmniej przyjaznymi komentarzami internautów. O tym, jak aktor poradził sobie z rolą, dowiemy się dopiero jesienią, gdy Wednesday zadebiutuje na platformie Netflix.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie