Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Watch Dogs Legion – pokaz ustawień graficznych. Zobacz co możesz zmienić w grze

Ubisoft zaprezentował możliwe do zmiany ustawienia graficzne Watch Dogs Legion. Gra otrzyma szerokie spektrum modyfikacji oprawy.

Oprawa audiowizualna to bardzo istotny element każdej produkcji i nieco dziwić może fakt, że wielu deweloperów nie pozwala graczom pecetowym na zaawansowane modyfikacje grafiki w menu. Ubisoft na szczęście rozumie to, jak ważne jest dostosowanie wizualiów do własnych preferencji i sprzętu.

Watch Dogs Legion otrzyma zaawansowane menu dostosowywania ustawień. Twórcy pokusili się nie tylko o podstawowe suwaki do zmiany jakości, ale też bardziej rozbudowane opcje.

Gracze mogą chociażby kontrolować jakość refleksji świetlnych, w tym tych korzystających z ray-tracingu. Dalej mamy między innymi ustawienia geometrii, cieniowania, antyaliasingu i jakości tekstur.

Ponadto gra wspiera zarówno DirectX 11 jak i 12. Znalazło się również miejsce dla technologii DLSS 2.0 dostarczanej przed firmę NVIDIA. Dodatkowo będziemy mogli oczywiście zadecydować o ograniczeniu klatek i dostosować grę do wartości odświeżania naszego monitora.

Galerię dostępnych w grze ustawień możecie zobaczyć poniżej. Zdecydowanie jest w czym wybierać!

Watch Dogs Legion zadebiutuje na rynku 29 października. Produkcja będzie dostępna PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S. Dodatkowo obsłuży wsteczną kompatybilność

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się