Watch Dogs: Chicago w wersji na PC wygląda pięknie

Nowy trailer gry Ubisoftu zaostrza apetyt na długo oczekiwanego sandboxa.

Teaser skupia się na efektach graficznych, które pojawi się w wersji przeznaczonej na komputery PC. Możemy więc napawać wzrok: dynamicznymi cieniami, roślinnością poruszającą się na wietrze bądź naturalnie wyglądającymi kroplami deszczu. Potwierdzono również wsparcie dla technologii THXAA, która odpowiada ze wygładzanie krawędzi. Edycja przeznaczona na komputery korzystać będzie też z HBAO+, które związane jest z realistycznymi efektami cieniowania.


Ogłoszono również dodatki jakie będą dostępne dla wszystkich graczy, którzy skorzystają z oferty Season Pass. Rozszerzenie skupi się na dodatkowej postaci dostępnej w trybie single player, w którą będziemy mogli się wcielić. DLC zawierać będzie także dostęp do dodatkowych misji. Wiemy również, że przejście produkcji zajmie około 40 godzin, a chęć odkrycia wszystkich sekretów wydłuży czas zabawy do 100 godzin. Premiera gry odbędzie się 27 maja na: PCPS3, PS4, Xboksie 360 oraz Xboksie One. Właściciele Wii U będą musieli poczekać nieco dłużej.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

4 Shares
Share4
+1
Tweet