Watch Dogs 2 ma nas nieźle zaskoczyć. Karty zostaną wyłożone podczas E3 2016

Ubisoft zamierza przedstawić kontynuację Watch Dogs w przyszłym miesiącu.

Sequel nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, lecz o tym, że powstaje, wiemy od naprawdę długiego czasu. Na początku maja mogliśmy np. zobaczyć, jak będzie wyglądał nowy główny bohater tytułu. Ponoć Aiden Pearce pójdzie w odstawkę i zastąpi go postać, której wizerunek publikowaliśmy tutaj. To oczywiście nieoficjalna wiadomość, więc nie wiadomo, czy Ubisoft na pewno zmieni protagonistę w Watch Dogs 2. Wszystkiego mamy się dowiedzieć podczas czerwcowych targów E3.


Jednak nie zmiana bohatera (jeśli się rzeczywiście dokona) ma nas najbardziej zaskoczyć. Dyrektor wykonawczy Ubisoftu, czyli Yves Guillemot, mówi otwarcie, że Watch Dogs 2 zabłyśnie nową prezentacją oraz innowacyjnymi możliwościami hakowania.

Wydaje się więc, że deweloperzy znacznie odświeżyli mechanikę rozgrywki znaną z pierwszej części. Ciekawe, czym postarają się przyciągnąć graczy do kontynuacji.

Premiera Watch Dogs 2 została zaplanowana na obecny rok finansowy Ubisoftu, co oznacza, że tytuł pojawi się na rynku do 31 marca 2017 roku. Czekamy na E3 i pierwsze szczegóły odnośnie produkcji!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

100 Shares
Share100
+1
Tweet