Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

War of Rights ze świetnymi efektami dynamicznej pogody

Materiał wideo wszystko wyjaśnia.

Studio Campfire Games pokazało nowy zwiastun gry War of Rights, na którym możemy zobaczyć, jak wyglądają dynamiczne efekty pogodowe w grze. War of Rights to gra nastawiona na rozgrywkę sieciową w realiach Wojny Secesyjnej, którą napędza silnik CRYENGINE.

W War of Rights, dzięki zastosowaniu wymienionego silnika rozgrywki, gracz będzie mógł doświadczyć czystego nieba, pochmurnego, większego i mniejszego deszczu i wielu odmian pomiędzy tymi fazami pogody. Po deszczu gracz zobaczy kałużę i błoto, a na postaciach widać będzie wyraźnie przemoczone ubrania.

W grze nie zabraknie także dynamicznych efektów burzy i wiatru. Wszystkie efekty pogodowe mają mieć wpływ na rozgrywkę i zachowanie się broni.

Zerknijcie na poniższy materiał wideo i dajcie znać co sądzicie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%