Za darmo na Walentynki. Pokazano prezent do genialnej gry na PlayStation i PC

PS5-PlayStation-Steam-walentynki
Newsy PC PS4 PS5

Walentynki w przyszłym tygodniu, ale już teraz możemy zobaczyć, jaki prezencik odbiorą posiadacze PC, PS5 i PlayStation 4, którzy wciąż są zakochani w wielkiej przygodzie Sackboy’a.

Na twitterowym koncie PlayStation pojawiła się informacja, która ma uprzyjemnić Walentynki osobom bawiącym się przy grze Sackboy: Wielka przygoda. Już wkrótce dostaniemy za darmo urocze stroje dla naszego małego-wielkiego bohatera. Będą też emotikony.

Walentynki z prezentem w Sackboy: Wielka przygoda

Poniżej możesz zobaczyć tweeta, na którym pokazano wdzianka. Zostanie one udostępnione w Walentynki (14 lutego) i choć nie wspomniano, że za darmo, to nie oszukujmy się… Wszystkie stroje do omawianego tytułu są darmowe.

Wpis okraszono opisem:

Kupidyn bierze na cel Craftworld 💘 Pomóż szerzyć miłość dzięki nowym kostiumom i emotikonom w grze Sackboy: A Big Adventure, które pojawią się w Walentynki.

Twitter

To już kolejna mała niespodzianka, jaką można odbierać do Sackboy’a. Niedawno rozdawano specjalny strój z okazji Chińskiego Nowego Roku. Nadal jest dostępny, szczegóły podawałem w tej wiadomości.

Przypomną na koniec, że Sackboy: Wielka przygoda zadebiutował pierwotnie na konsolach PS4 i PlayStation 5, by później zadebiutować również na komputerach PC. Gra ma bardzo pozytywne opinie na Steam, więc jeśli nie grałeś/grałaś, warto nadrobić zaległości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie